Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lucius Malfoy

27. 1. 2008

 

                              Lucius Malfoy

Datum narození: 1954

Status: živýObrazek

Bydliště: pamství Malfoyů-Malfoy Manor

Rodiče: Abraxas Malfoy

Sourozenci: nemá

Jiní příbuzní: manželka Narcissa a syn Draco

Škola: čar a kouzel v Bradavicích

Kolej: Zmiozel

Záliby: černá magie

Zajímavosti: byl prefektem

Poznávací znamení: Smrtijed

Hůlka: jílmové dřevo, blána z dračího srdce

Láska:  Narcissa

Vzhled: vysoký. hubený, dlouhé žluté vlasy

Činy: největší stoupenec lorda Voldemorta, vedl skupinu Smrtijedů na MS ve famfrpále

Jeho život: Narodil se okolo roku 1954.Moudrým klouboukem byl zařazen do Zmiozelu.Lucius pochází z čistokrevné rodiny a proto nesnáší mudly. Je největším stoupencem lorda Voldemorta.Byl několikrát  obviněn, že je Smrtijedem, ale pokaždý byl zproštěn viny.Až roku 1996 byl odsouzen do Azkabanu.Dříve mu také patřil domácí skřítek Dobby, který díky Harrymu Potterovi byl osvobozen a mohl pracovat v bradavické kuchyni.Luccius je velmi bohatý a také proto má velký vliv na ministerstvo.

Herec: Jason Isaacs

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

lucius

(sisi, 8. 2. 2015 20:44)

Synem Abraxase a kdo byla jeho maminka? Ví se o ní cokoliv? V opačném případě se není co divit, co z ně v péči Abraxase vyrostlo.

hdhf

(fdf, 20. 3. 2013 16:07)

byl to vypatlanej debil

Re: hdhf

(Severine, 15. 1. 2015 9:39)

Každý má jiný názor, ale ja všechny Malfoye zbožňuji od 1 .dílu. Mimochodem, Lucius nenávidí mudly a čaroděje z mudlovskych rodin.

Lucius Malfoy

(Adamék, 18. 3. 2014 20:12)

Lucius Malfoy se narodil roku 1954 do čistokrevné kouzelnické rodiny jako syn Abraxase Malfoye. Jeho manželkou se stala Narcisa Blacková a mají společně syna Draca Malfoye. Jako skoro každý v

kouzelnickém světě, i Lucius navštěvoval Bradavickou školu čar a kouzel. Moudrý klobouk jej zařadil do Zmijozelské koleje, ve které byl později prefektem.
Po odchodu z Bradavic se připojil mezi následovníky pána Zla, jako jeden z jeho nejbližších přisluhovačů (Smrtijedů). Souhlasí totiž s ideologií Voldemorta, jelikož i on sám silně věří v nadřazenost čistokrevné kouzelnické rasy.

Vzhled a osobnost

Lucius je spíše bledý, má výrazně špičatý obličej s blonďatými delšími vlasy. Důraz vážnosti mu dávají jeho chladné světle šedé oči. Často nosí jak se ve světě kouzelníků patří dlouhý černý háv a v ruce vždy nosí hůl s hadí hlavou, která obsahuje jeho hůlku.
Lucius je velmi dobrým kouzelníkem, který si ovšem vybral stranu zla. Nesnáší mudlovskou rasu a opovrhuje všemi nečistými kouzelníky. Je velmi mocným a bohatým ve světě kouzelníků. Lidé z něj mají respekt jelikož vědí, kdo Lucius doopravdy je.

Školní léta

V jedenácti letech nastoupil do Bradavic a byl zařazen do Zmijozelské koleje. Během jeho studií se stal členem Křiklanova klubu. V pátém ročníku Luciuse vybrali jako prefekta. Více se o jeho životě po čas navštěvování Bradavic neví.
Po škole si vzal Narcissu z rodu Blacků a roku 1980 sem jim narodil syn jménem Draco.

První kouzelnická válka – nástup pána Zla

Krátce po těchto událostech se stal jedním ze Smrtijedů a dokonce se stal jedním z nejdůvěryhodnějších osob pro Voldemorta samotného. Po celou dobu války stál za svým pánem, ovšem po pádu Voldemorta Lucius prohlašoval, že byl pod kletbou Imperius, a tak neměl potuchy, co s ním Voldemort dělal. I přesto, že někteří věděli, co je Lucius zač, ministerstvo kouzel ho nechalo na svobodě. Lucius získal dokonce na Ministerstvu práci a stal se jedním z guvernérů Bradavic. Svého syna Draca, chtěl poslat do kouzelnícké školy Kruvalu, kde byl ředitelem bývalý Smrtijed Igor Karkarov, ale jeho žena Narcissa nechtěla mít Draca, tak daleko od domova, takže Draco nakonec skončil v Bradavicích.

lucius

(adam, 11. 3. 2014 20:56)

je super

juú

(juú, 29. 10. 2009 21:06)

juú