Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nevill Longbottom

14. 10. 2007

                                         Nevill Longbottom

Narození:30.července1980

Status:živý

Bydliště:většinu roku v Bradavicích jinak u svý babičky

Rodiče:Frank a Alice Longbottonovi

Sourozenci:nemá

Jiní příbuzní: strýc Algie, babička Augusta longbottomová

Poznávací znamení:nešika,nic si nepamatuje

Vzhled:---Obrazek

Škola: Bradavice

Domácí mazlíček: žába Trevor

Záliby: bylinkářství

Láska: ---

Zajmavosti:Jeho rodiče byli mučeni smrtijedama tak dlouho až přišli o rozum, ted leží v nemocnici sv. Munga a o Nevila se od malička stará jeho babička

Činy: v pátém díle bjoval na ministerstvu kouzel po boku Harryhp Pottera,člen Brumbálovi armády

Kolej:Nebelvír

Jeho život:Nevil pochází z čistě kouzelnické rodiny.Už od dětctví ho vychovává babička,protože jeho rodiče byli mučeni Bellatrix Lestrangeovou tak dlouho až přišli o rozum.A tak se léčí v nemocnici sv.Munga.I když je většinou nešika a zapomětlivka,někdy dokáže  být velmi šikovný.Velké nadání má pro bylinkářství.Ve čtvrtém ročniku na plese tančil s Ginny weasleyovou.Je členem Brumbálovi armády.A účastní se boje na Ministerstvu kouzel proti Smrtijedům.Nakonec se z něj stane učitel bylinkářství na škole čar a kouzel v Bradavicích.

Herec:Matthew Lewis

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

;)

(Bellatrix Blacková:), 16. 8. 2014 22:58)

Hele víš,že,se Neville se narodil 31.července?...jako Harry)..a přečtěte si knihu:) Všechno tam je^^ Konec pátého dílu a je to i v šestém a sedmém díle:-)

=))

(BellaBlack xD, 24. 5. 2014 18:19)

Věštba mluví o chlapci který se narodí na konci července a jeho rodiče se pánovi zla již třikrát postavili.Dále říká,že pán zla chlapce poznamená jako sobě rovného a on bude mít moc,jakou pán zla nezná... a ještě to pokračuje :p,ale to hlavní je tady:Věštba tvrdí,že pán zla chlapce poznamená jako sobě rovného... a to Voldemort Harryho poznamenal.Dal mu jizvu,pak ještě nevědomky hadí jazyk a schopnost pronikat do jeho mysli... Zkrátka a dobře k souboji ho voldemort vlastně vybavil se vším potřebným... Mohl si vybrat Harryho,nebo Nevilla,ale vybral si Harryho a tak to je.Voldemort si svého nepřítele vlastně udělal sám... a to když si Harryho vybral,tak z něj udělal toho,od koho mu největší nebezpečí hrozí!:p

P.S.To vše ví Brumbál a bylo to i v knize :pp
3estý díl xD :pp

aaaa

(aaaa, 4. 12. 2010 20:43)

Podle věštby může Voldemorta zničit Harry a také Nevill.Pán zla si však nepřipustí,že by ho mohl někdo takový zničit.
Ikdyž Voldemorta nezničí pomůže k jeho konci,když zničí viteál-Naginiho(Naginiho zabije asi ještě před tím než Nebelvírův meč ukradne Griphook).
Nevill bude bojovat v boji o Bradavice kde bude bojovat nejspíš s mnoha smrtijedy.
Nějaká profesorka vrhne v závěrečném boji kříšťálovou kouli po vlkodlakovi Fenrirovi Šedohřbetovi a Nevill s Ronem ho dodělají(zajímavost:tenhle týpek se nemusí proměnovat ve vlkodlaka o úplňku a pokousal mnoho dětí i Remuse Lupina a v boji o Bradavice i Billa Weasliho).
Zkrátka Nevill není takový hrdina jako Harry a jeho příběh je ještě smutnější.

Re: aaaa

(Bellatrix, 1. 1. 2014 13:38)

No,co to je zase za věc????Přečti si to radši ještě jednou,pátý díl,jak Brumbál mluví k Harrrymu na konci,a taky ještě sedmý díl,tam to je vše do podrobna vysvětleno...

Re: aaaa

(věštba, 29. 12. 2010 12:25)

věštba mluví o chlapci, který se narodí na konci sedmého měsíce a jehož rodiče se třikrát utkali s pánem zla - může to být Harry nebo Neville.

Dále věštba říká, že ho pán zla označí jako sobě rovného a že bude mít sílu jakou on nezná.

POZOR! to neznamená, že Voldemorta může zničit jak Harry tak Neville!!!!!!!!!
Voldemort si sám vybral svého největšího nepřítele! Vybral si Harryho a proto ho může zničit jen Harry!!!!!!!!!!

Re: Re: aaaa

(Bellatrix, 1. 1. 2014 13:34)

Jo jo,přesně,alespon někdo tomu rozumí,souhlas,akorát,že nebude mít sílu,ale moc jakou Pán zla nezná..

láska

(ki, 29. 7. 2011 16:01)

Lenka

wwe

(wwe, 21. 4. 2010 17:01)

ale jinak to tu máš pěkné a můžež napsat jěště 2 učitele a to Amycus Carrowa Amycus se stane profesorem obrany proti černé magii, která byla přejmenována na černou magii kde mají zase žáci za úkol testovat si třeba kletbu Cruciatus na studentech, kterým byl udělen školní trest.A pak Alecto Carrowowou Alecto se stane profesorkou studia mudlů, které se stalo povinným předmětem pro všechny. Alecto žákům vnucuje názory o tom, že jsou mudlové podřazenou rasou apod.

wwe

(wwe, 21. 4. 2010 16:58)

můžež napsat eště že v sedmém díle vede Neville odboj proti novému vedení školy ve složení Severus Snape a Amycus a Alecto Carrowovi, protože Harry, Ron a Hermiona se do Bradavic nevrátili. Kvůli tomu byl často trestán Carrowovými a když to na něj nepůsobilo, smrtijedi se rozhodli zajmout jeho babičku. Ta jim ale uprchla a poslala Nevillovi dopis, v němž mu říkala, že je na něj hrdá a ať ve svém odporu pokračuje. Nakonec se Neville musel skrýt v komnatě nejvyšší potřeby, protože ho chtěli zatknout. Během závěrečné bitvy o Bradavice sehraje důležitou roli. Nejen, že pomáhá profesorce Prýtové ve využití kouzelných rostlin v boji proti smrtijedům, ale také nakonec vytáhne z Moudrého klobouku Nebelvírův meč a zabije s ním Voldemortův viteál - hada Naginiho.